Zarezerwuj czas dla Siebie

Rytuał You & Me    

 

120 min  |  1200 pln

 

You and Me to pakiet stworzony aby celebrować wspólne chwile.Zaczynamy od cukrowego peelingu całego ciała, który już w pierwszej fazie złuszczy naskórek i przygotuje go do kolejnego etapu jakim jest regeneracyjny masaż całego ciała. Dzięki mieszanej technice jest on idealnym masażem relaksacyjnym oraz leczniczym. Zrelaksuje umysł i rozluźni spięte

mięśnie.Trzecim etapem jest dopasowany do potrzeb skóry zabieg na twarz z wykorzystaniem naturalnych składników dzięki którym skóra odzyska swój blask.Dopełnieniem rytuały jest relaksacyjny masaż głowy. 

Rytuał Regenerujący  

 

120 min | 600 pln

 

Cukrowy peeling całego ciała, pozostawiający aksamitną skórę już na samym początku zabiegu. Odżywczy masaż na maśle shea. Zabieg na twarz szyję i dekolt dopasowany do potrzeb skóry. Zakończeniem rytuału jest indyjski masaż głowy.Idealny rytuał na odprężenie mięśni, głębokie nawilżenie i poprawę kondycji skóry.

Rytuał Odświeżający Lemon Grass   

 

90 min  |  380 pln 

 

Rozluźniający masaż karku-ramion i pleców, uciskowy masaż głowy, regeneracyjny masaż twarzy szyi i dekoltu, odświeżający zabieg na zmęczone stopy.

Rytuał Energetyzujący Chilli& Orange 

 

90 min | 380 pln

 

Energiczne złuszczenie ciała na bazie peelingu z dodatkiem chilli,   klasyczny masaż całego ciała na maśle shea z dodatkiem pomarańczy,  relaksacyjny masaż głowy.

Zabiegi na ciało

RETURN SPA

Return SPA Gdańsk Hotel Hanza****
Return SPA Gdańsk Hotel Hanza**** zabiegi na ciało, masaże Gdańsk

Wykreowane przez   Kobieca Energia w Biznesie

RETURN SPA

 

+48 883 154 200

info.returnspa@gmail.com

Hotel Hanza****

Tokarska 6, Gdańsk