Zarezerwuj czas dla Siebie

Rytuał You & Me    

 

120 min  |  1200 pln

 

You and Me to pakiet stworzony aby celebrować wspólne chwile.Zaczynamy od cukrowego peelingu całego ciała, który już w pierwszej fazie złuszczy naskórek i przygotuje go do kolejnego etapu jakim jest regeneracyjny masaż całego ciała. Dzięki mieszanej technice jest on idealnym masażem relaksacyjnym oraz leczniczym. Zrelaksuje umysł i rozluźni spięte

mięśnie.Trzecim etapem jest dopasowany do potrzeb skóry zabieg na twarz z wykorzystaniem naturalnych składników dzięki którym skóra odzyska swój blask.Dopełnieniem rytuały jest relaksacyjny masaż głowy. 

Rytuał Regenerujący  

 

120 min | 600 pln

 

Cukrowy peeling całego ciała, pozostawiający aksamitną skórę już na samym początku zabiegu. Odżywczy masaż na maśle shea. Zabieg na twarz szyję i dekolt dopasowany do potrzeb skóry. Zakończeniem rytuału jest indyjski masaż głowy.Idealny rytuał na odprężenie mięśni, głębokie nawilżenie i poprawę kondycji skóry.

Rest Package

 

90 min  |  380 pln 

 

Rozluźniający masaż karku-ramion i pleców, uciskowy masaż głowy, regeneracyjny masaż twarzy szyi i dekoltu, odświeżający zabieg na zmęczone stopy.

Stress Relief

 

90 min | 380 pln

 

Energiczne złuszczenie ciała na bazie peelingu, klasyczny masaż całego ciała na maśle shea, relaksacyjny masaż głowy.

Zabiegi na ciało

RETURN SPA

  1. pl
  2. en
Return SPA Gdańsk Hotel Hanza****
Return SPA Gdańsk Hotel Hanza**** zabiegi na ciało, masaże Gdańsk

Wykreowane przez   Kobieca Energia w Biznesie

RETURN SPA

 

+48 883 154 200

info.returnspa@gmail.com

Hotel Hanza****

Tokarska 6, Gdańsk