MASAŻ INTENCYJNY BLISS TOUCH
 
~120 min / 500 pln
 

Masaż z intencją to rytuał, który łączy kilka technik masażu relaksacyjnego oraz pracę z energią.

 

Niezwykłe wprowadzenie w głęboki stan relaksu i odpoczynek dla ciała i umysłu. Podążamy za energią i za tym co mówi ciało.

Jest to indywidualny rytuał dla każdej osoby. Wykonywany na naturalnym ciepłym oleju przy relaksacyjnych dźwiękach z intencją osoby masowanej. Niezwykle przyjemny, odprężający i rozluźniający. Rytuał wykonywany w koherencji serca.

 

Podczas masażu uwalniamy emocje i spięcia w ciele oraz cały stres. Jest to masaż wykonywany z serca dla pełnej akceptacji drugiego człowieka w przepływie energii, szacunku i wszelkich obfitości. Zespaja ciało i duszę. Daje ukojenie natłoku myśli, rozluźnia napięte mięśnie i wprowadza w głęboki stan relaksu. Ciało odzyskuje na nowo witalność i zdrowie a my wewnętrzny spokój i lekkość.

 

 

Mój autorski rytuał w którym połączyłam dotyk, pracę z energią, dźwięk i zapach. Czułość, ukojenie i reset na poziomie komórkowym. Dla Ciebie ode mnie. Coś bardzo wyjątkowego. Coś czego nie da opisać się słowami. Czego warto doświadczyć dla samego siebie. Aby pobyć w uważności dotyku, uhonorować swoje ciało i siebie

 

Podziękować za to kim jesteś 

 

Dla mnie możliwość dotknięcia Waszych ciał jest niesamowicie intymnym spotkaniem z Wami. Gdzie pozwalacie mi wejść do swojej przestrzeni. To ogromny zaszczyt i niesamowita przyjemność kiedy widzę Was totalnie rozanielonych.

Masaż Gdańsk, SPA Gdańsk, Hotel Hanza

SESJA ACCESS BARS® 

 

~ 90 min / 300 pln

 

Access Bars® to energetyczny proces uwalniający od przekonań-blokad, nagromadzonych punktów widzenia, decyzji.

 

Sesja Access Bars® otwiera nowe możliwości, otwiera na obfitość oraz uczy ciało otrzymywania. Już za pomocą jednej sesji możemy odmienić dosłownie całe życie!

 

Podczas sesji uwalniamy napięcie z 32 punktów energetycznych Bars znajdujących się na głowie w których utrwaliły się przekonania oraz programy mentalne powodujące blokady. Ograniczają naszą zdolność do kreowania rzeczywistości. Uwolnienie ładunku umożliwia umysłowi oczyszczenie z niepotrzebnych wzorców co powoduje, że zaczynamy inaczej funkcjonować. “Opróżniony” punkt przestaje stanowić barierę w przepływie energii. Pod wpływem uwalniania nagromadzonych napięć, pojawia się trzeźwość umysłu (także w przypadku zażywania leków psychotropowych).

 

Organizm ma więcej energii i siły do działania, wzrasta odporność na stres i choroby.W skrócie resetujemy umysł i wyrzucamy niepotrzebne śmieci i wirusy.

 

Sesja Bars® wpływa pozytywnie przede wszystkim na samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach. Pomaga wyjść z depresji, dołków, stanów lękowych i problemów, podjąć ważne decyzje, zmienić to, co wymagało zmiany (często od dawna). Pozytywne efekty pojawiają się w wielu obszarach: finansowym, kreatywności, szczęścia, zdrowia, seksualności, komunikacji, radości z życia, wdzięczności.

Terapie holistyczne Gdańsk, Access Bars Gdańsk

Terapie holistyczne

Dowiedz się więcej o terapiach holistycznych 

RETURN SPA

Return SPA Gdańsk Hotel Hanza****

Wykreowane przez   Kobieca Energia w Biznesie

RETURN SPA

 

+48 883 154 200

info.returnspa@gmail.com

Hotel Hanza****

Tokarska 6, Gdańsk