Klasyczny masaż ciepłym olejem 

 

60 min | 280 pln

 

Rewelacyjnie rozluźnia zmęczone i napięte mięśnie oraz likwiduje ich bolesność. Rozgrzany olej pomaga w rozluźnieniu mięśni i pomaga w poprawie krążenie. 

Masaż bambusami 

 

60 min | 260 pln

 

Masaż bambusem to  orientalna i terapeutyczna  technika masażu tkanek głębokich. Masaż bambusami wpływa na rozluźnienie mięśni i pełną relaksację. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia. Intensywny masaż dzięki któremu mięśnie w znacząco rozluźnią się . Masaż leczniczy.

RETURN SPA

Zarezerwuj czas dla Siebie

 Refleksologia stóp

 

60 min | 250 pln

Karnet 3 zabiegów 690 pln

Karnet 5 zabiegów 1000 pln

 

Refleksologia stóp jest rodzajem masażu leczniczego, a zarazem relaksacyjnego, wywodzącego się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Technika ta opiera się na założeniu, iż organy wewnętrzne i poszczególne części ciała są powiązane z określonymi obszarami na powierzchni stopy. Uciskanie odpowiednich miejsc prowadzi do znacznej poprawy funkcjonowania narządów organizmu, co można odczuć już po pierwszym zabiegu. Technika niezwykle skuteczna dla wszystkich osób, które mają długotrwałe problemy zdrowotne. Refleksologia dzięki odpowiednio dobranym uciskom, pobudza i stymuluje narządy, przywracając im sprawność. Oprócz aspektu zdrowotnego działa również odprężająco i przywraca balans. Refleksologia to nie tylko zabieg dla osób borykających się np. ze zmęczonymi stopami, ale i problemami układu krążenia, pokarmowego oraz hormonalnego.

 Rytuał Happy Feet 

 

75 min | 300 pln

 

Odświeżający rytuał na stopy z peelingiem, maską, oraz refleksologią stóp. Dla zmęczonych, opuchniętych stóp, który jednocześnie ma właściwości terapeutyczno - lecznicze.

Shiroabhyanga

 

45 min | 230 pln

 

Ajurwedyjski rytuał  na ciepłym oleju z sezamowym obejmujący masaż głowy, szyi i barków. Doskonały dla skóry głowy oraz włosów. Skupiający swoją uwagę na rozluźnieniu mięśni szyi , karku oraz głowy. Przywraca równowagę energii, uspokaja, głęboko relaksuje. Likwiduje napięcia.

Help your back 

 

45 min | 230 pln   

 

Terapeutyczny  masaż pleców, ramion i karku oraz głowy. Łączy kilka różnych technik masażu. Regeneruje napięte mięśnie oraz pomaga w łagodzeniu skurczów oraz dolegliwości bólowych w konkretnych partiach – Masaż leczniczy.

Masaż aromaterapeutyczny  

 

60 min | 280 pln

 

Masaż aromaterapeutyczny wykonywany z użyciem olejków eterycznych, który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków. Przynosi on również fizyczne i psychiczne odprężenie. Polecany dla osób które oprócz dobroczynnego działania masażu lubią doznania zapachowe jakie daje aromaterapia. 

Relaksacyjny masaż masłem shea 

 

60 min | 250 pln

 

Intensywnie nawilżający masaż, polecany dla osób zmagających się z suchą skórą. Relaksacyjny masaż, dzięki któremu oprócz aspektu odpręż ma działanie regenerujące skórę.

Masaż gorącymi kamieniami 

 

60 min | 260 pln

 

Masaż gorącymi kamieniami działa terapeutycznie. Sprzyja wypoczynkowi i regeneracji.. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Dodatkowo rozgrzane aromatyczne kamienie rozluźniają wszelkie spięcia bez potrzeby intensywnego nacisku oraz głęboko rozgrzewają całe ciało. 

Masaże

Return 

 

75 min | 300 pln     

90 min | 350 pln

 

Doskonałe połączenie  relaksacyjnego i klasycznego masażu całego ciała,  stóp, głowy i twarzy. Polecany dla osób szukających relaksu ale i częściowego odprężenia mięśni. Wykonywany na ciepłym oleju z aromaterapią dzięki czemu wprowadza w głęboki stan odprężenia.

  1. pl
  2. en
Return SPA Gdańsk Hotel Hanza****
Return SPA Gdańsk Hotel Hanza**** oferta masaże

Wykreowane przez   Kobieca Energia w Biznesie

RETURN SPA

 

+48 883 154 200

info.returnspa@gmail.com

Hotel Hanza****

Tokarska 6, Gdańsk