RETURN SPA

 

+48 883 154 200

info.returnspa@gmail.com

Hotel Hanza****

Tokarska 6, Gdańsk 

Wykreowane przez   Kobieca Energia w Biznesie

Return SPA Gdańsk Hotel Hanza**** oferta masaże
Return SPA Gdańsk Hotel Hanza****

Return 

 

75 min | 300 pln     

90 min | 350 pln

 

Doskonałe połączenie  relaksacyjnego i klasycznego masażu całego ciała,  stóp, głowy i twarzy. Polecany dla osób szukających relaksu ale i częściowego odprężenia mięśni. Wykonywany na ciepłym oleju z aromaterapią dzięki czemu wprowadza w głęboki stan odprężenia.

Masaże

Masaż bambusami 

 

60 min | 260 pln

 

Masaż bambusem to  orientalna i terapeutyczna  technika masażu tkanek głębokich. Masaż bambusami wpływa na rozluźnienie mięśni i pełną relaksację. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia. Intensywny masaż dzięki któremu mięśnie w znacząco rozluźnią się . Masaż leczniczy.

Masaż gorącymi kamieniami 

 

60 min | 260 pln

 

Masaż gorącymi kamieniami działa terapeutycznie. Sprzyja wypoczynkowi i regeneracji.. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Dodatkowo rozgrzane aromatyczne kamienie rozluźniają wszelkie spięcia bez potrzeby intensywnego nacisku oraz głęboko rozgrzewają całe ciało. 

Masaż świecą 

 

60 min | 250 pln

 

Masaż świecą z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom olejków do masażu i tej magicznej atmosfery, jaką dają świece. Do masażu używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. Masaż świecą to połączenie magii dotyku, ciepła i zapachu który pozwoli na totalny relaks.

Relaksacyjny masaż masłem shea 

 

60 min | 250 pln

 

Intensywnie nawilżający masaż, polecany dla osób zmagających się z suchą skórą. Relaksacyjny masaż, dzięki któremu oprócz aspektu odpręż ma działanie regenerujące skórę.

Masaż aromaterapeutyczny  

 

60 min | 260 pln

 

Masaż aromaterapeutyczny wykonywany z użyciem olejków eterycznych, który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków. Przynosi on również fizyczne i psychiczne odprężenie. Polecany dla osób które oprócz dobroczynnego działania masażu lubią doznania zapachowe jakie daje aromaterapia. 

Help your back 

 

 45 min | 200 pln   

 

Terapeutyczny  masaż pleców, ramion i karku oraz głowy. Łączy kilka różnych technik masażu. Regeneruje napięte mięśnie oraz pomaga w łagodzeniu skurczów oraz dolegliwości bólowych w konkretnych partiach – Masaż leczniczy.

Klasyczny masaż ciepłym olejem 

 

60 min | 260 pln

 

Rewelacyjnie rozluźnia zmęczone i napięte mięśnie oraz likwiduje ich bolesność. Rozgrzany olej pomaga w rozluźnieniu mięśni i pomaga w poprawie krążenie. 

Shiroabhyanga

 

 45 min | 200 pln

 

Ajurwedyjski rytuał  na ciepłym oleju z sezamowym obejmujący masaż głowy, szyi i barków. Doskonały dla skóry głowy oraz włosów. Skupiający swoją uwagę na rozluźnieniu mięśni szyi , karku oraz głowy. Przywraca równowagę energii, uspokaja, głęboko relaksuje. Likwiduje napięcia

 Happy Feet 

 

45 min | 200 pln

 

Odświeżający zabieg na stopy z peelingiem i masażem. Idealnie sprawdzi się dla zmęczonych i opuchniętych nóg i zmęczonych stóp.

Zarezerwuj czas dla Siebie

RETURN SPA

Antycellulitowy masaż bańką chińską 
 

 30 min | 

seria 5 zabiegów    250 pln
seria 10 zabiegów  400 pln
 
 
Intensywny i skuteczny masaż próżniowy skupiający się na rozbijaniu skórki pomarańczowej i ujędrnianiu skóry. Już po pierwszych zabiegach widać wyraźną poprawę w gęstości i jakości skóry. Staje się ona gładka a miejsca masowane bardziej jędrne. Widocznie zmniejszamy objętość w centymetrach.
Zabieg skupiamy na masażu ud przód i tył oraz pośladki. 

Masaż czekoladowy   

 

60min |  250 pln

 

To relaksacyjny masaż na ciepłej czekoladzie. Czekolada jako afrodyzjak świetnie pobudza zmysły i relaksuje. Świetnie sprawdzi się u osób z obniżonym samopoczuciem