+48 883 154 200
info.returnspa@gmail.com

POZNAJ NAS

Terapeutka holistyczna,założycielka ReturnSPA pasjonatka naturalnych metod przywracania zdrowia w tym stawiania baniek ogniowych  , praktyk metody Access Bars ,masażu intuicyjnego oraz lomi lomi. 15 letnie doświadczenie w dziedzinie well-being. Pracę z energią i drugim człowiekiem daje jej totalne spełnienie.

Kosmetolog i terapeutka z ponad 10 letnim doświadczeniem pracy w wielu krajach. Łączy techniki  konwencjonalne i niekonwencjonalne dla uzyskania najlepszego efektu. Osoba która z wielką pasją i chęcią edukuje swoich klientów zwłaszcza na temat oczyszczania organizmu, który jest niezbędnym elementem do pięknej skóry i zdrowia. 

Terapeutka i masażystka SPA. Jej dotyk koi zmęczone mięśnie. Niezwykle energiczna i ciepła osoba przywracająca zdrowie poprzez dotyk swoich rąk. Specjalistka od masaży których celem jest ulga i odciążenie mięśni. Kilkuletnie doświadczenie i chęci ciągłego rozwoju czynią z nią terapeutkę na miarę  marzeń.

Pasjonat sportów wodnych, nauczyciel wychowania fizycznego oraz terapeuta SPA. Wierzy, że nie ma barier których nie można pokonać. We wszystko co robi wkłada ogromne zaangażowanie. Najlepiej czuje się w masażach nakierowanych na zniwelowanie bólu i poprawie elastyczności ciała. 

Terapeutka ajurwedyjska i pasjonatka zdrowego stylu życia. Przyszła refleksolożka. Czerpie mądrość z natury i podąża za swoim sercem.