+48 883 154 200
info.returnspa@gmail.com

Polecamy

Wyjątkowy masaż całego ciała, głowy oraz stóp dobrany indywidualnie do potrzeb klienta.
Return to nasz autorski masaż w którym połączyliśmy techniki mieszane aby zregenerować zmęczone mięśnie i wprowadzić w stan głębokiego relaksu. Aromatyczny i podgrzany olej jest dodatkowym atutem, dzięki któremu skóra po masażu na długi czas utrzymywać będzie nawilżenie oraz cudowny zapach.
Polecamy dla osób które potrzebują głębokiego relaksu zmęczonych mięśni, zestresowanych oraz dla wszystkich potrzebujących wyciszenia myśli.

               Return to powrót do stanu odprężenia. 

90min    I  320pln

Autorski zabieg na twarz szyję i dekolt. Holistyczny rytuał, który w naturalny sposób przywróci skórze zdrowy wygląd. Rewitalizuje , odnawia skórę, wygładza i nadaje jej promienny wygląd. Wspomaga procesy naprawcze skóry. SKIN RETURN to połączenie rewitalizującego masażu, złuszczania za pomocą kwasów chemicznych oraz naturalnych składników aktywnych dla dobra skóry. 

75min  I 400pln 


AmberDust ritual to luksusowy zabieg dedykowany szczególnie dla kobiet. Zabieg w wykorzystaniem naturalnego bursztynu wydobywanego w Gdańsku.Wspomagająca proces rewitalizacji, utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry, odmładza i odżywiania.W początkowej fazie rytuału na ciało aplikowany jest peeling z naturalnym bursztynem, wygładza skórę i oczyszcza.Kolejnym etapem jest autorski masaż bursztynowy, który ukoi zmęczone mięśnie jak i wprowadzi w głęboki relaks.

Dopełnieniem zabiegu jest relaksacyjny masaż głowy. Bursztyny użyte w zabiegu posiadają certyfikat autentyczności dzięki czemu maja Państwo pewność o wysokiej jakości zabiegu.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SALONEM, W KTÓRYM OPRÓCZ ZABIEGU Z BURSZTYNEM MOŻESZ ZAKUPIĆ PRODUKTY AMBER DUST.

 90min  I 350pln

Masaż stosowany w medycynie tybetańskiej. Usprawnia koordynację, zwinność, wytrzymałość i ruchliwość kończyn. Połączenie technik masażu relaksacyjnego, ajurwedy i technik rozcierania przynosi ulgę i odprężenie. Technika masowania „poprzez ręcznik” pozwala na mocny ucisk i rozciągnięcie mięśni, technika relaksacyjna uspokaja je i działa energetycznie na czakry. Intensywny masaż, który przynosi natychmiastową ulgę.

Polecamy dla osób ze zmęczonymi mięśniami, po treningu oraz dla sportowców.

 90min I 320pln

Luksusowy rytuał regeneracyjny. Oparty o indywidualne potrzeby  na długo pozostawia
pozytywne wspomnienia. Rytuał rozpoczyna cukrowy peeling ciała, który już na wstępie oczyści skórę i przygotuje ją godzinnego masażu na maśle shea. Masło shea ma silne właściwości nawilżające oraz kojące. Masaż wporwadzi w głęboki stan relaksu oraz rozluźni spięte mięśnie. Kolejny etap to zabieg na twarz szyję i dekolt dopasowany do potrzeb skóry i dopasowany po wcześniejszej konultacji. Zakończeniem rytuału jest odprężający masaż głowy z elementami akupresury.
 


 110min I 550pln

Ajurwedyjski rytuał obejmujący masaż twarzy ,głowy, szyji i barków wykonywany na ciepłym oleju ziołowym/sezamowym//arganowym.
Zgodnie z Ajurwedą głowa to ważny ośrodek energii w ciele.To tu swoją siedzibę ma prana, czyli subtelna energia, która kontroluje i wzmacnia
nasze zmysły, inteligencję, a przede wszystkim układ nerwowy. Zakłócenie prawidłowego przepływu prany powoduje blokady wywołując uczucie napięcia

i stresu. Masaż głowy przywraca równowagę energii w ciele. Uspokaja, relaksuje umysł i ciało. Likwiduje nagromadzone napięcia .

 45minut I 230pln